Batı Karadeniz Turu

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Paket Turlar

Grup boyutu

43 kişiler

Lokasyon

Hatay

Genel Bakış

1.GÜN

Değerli misafirlerimiz, sizleri İstanbul Havalimanı'nda karşılıyor ve Batı Karadeniz Turuna başlıyoruz.

 

2.GÜN

Yol güzergahımız üzerindeki dinlenme tesislerinde kısa ihtiyaç molaları verdikten sonra, saat 07.00 civarı Ilgaz dağı eteklerinde, Karaçomak deresi kenarında Kurulan Şehir Meydanında otobüsümüzden iniyoruz ve Kastamonu’da kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz. Kurtuluş Savaşında gösterilen fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacı’nın Anıtını panoramik olarak görüyoruz ve isteyen misafirlerimiz için fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra Taşköprü üzerinden yürüyerek Nasrullah Meydanına geliyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasında İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’un bir dönem hutbe verdiği Nasrullah Cami’ni ve şardıvanını gezip, Kastamonu’nun meşhur çekme helvasının tadına baktıktan sonra Münire Medresesinde alışveriş için sizlere serbest zaman veriyoruz. Daha sonra M.S. 12. yy.da Komnenoslar tarafından yaptırılan Kastamonu Kalesi’ni panoramik şekilde görüyoruz. Daha sonra Küre Dağlarına doğru yola çıkıyor ve Pınarbaşı ilçesine varıyoruz. Ülkemizin en dünyanın ise ikinci derin kanyonu Valla’ya yol alıyoruz. Doğanın bizi kucakladığı yeşilliği ile büyülendiğimiz Valla Kanyonunda siz değerli misafirlerimiz için fotoğraf molası veriyoruz. Dağlar arasındaki muazzam bir yolculukla Muratbaşı Köyünde aracımızdan iniyor ve ormanlık alandaki yürüyüşle Seyir Terasına varıyoruz. Devrekani Çayı’ nın özgürlüğünü ararcasına binyıllardır aşındırıp bıçak gibi keserek ikiye ayırdığı vadide derinlik 800 – 1200 m aralığında değişmekte ve uzunluğu 12 km. Doğanın bu muazzam ve hırçın güzelliğinde geçireceğimiz unutulmaz anlar ve çekeceğimiz fotoğraflar sonrası aynı patikadan geri dönüyoruz. Ardından aracımıza binerek yaklaşık 45 dakikalık yolculuk ile Horma Kanyonuna varıyoruz. Geçen sene yapımı tamamlanan 3 km. uzunluğu ile dünyanın sayılı yürüyüş yollarından birine varıyoruz. Tamamen ahşap ve çelik kullanılarak yapılan yol kanyonun güzelliği ile bütünleşmiş, doğaya saygılı ve görsel olarak da çok güzel olan bu kanyonda yaklaşık 1,5-2 saatlik yürüyüşün sonunda Ilıca Şelalesine varıyoruz.  Yürüdüğümüz kanyonun suyu ile beslenen şelalede serbest zaman veriyoruz. Yaklaşık 15 metre yükseklikten dökülen şelalenin önündeki doğal havuzdaki keyifli dakikaların ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Kanyonun bitiminde yer alan gözlemecilerde gözlemeleri tadabilirsiniz. Ardından turumuzu sonlandırıyor ve dinlenmek için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği otelimizde alınacaktır. 

Kat Edilecek Mesafe : 913 km

Konaklama : Armoni Park Hotel(***), Park Dedeman Kastamonu Hotel(****), Kastamonu Kadıoğlu Konak(*****) vb.

 

3.GÜN 

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Safranbolu’ya hareket ediyoruz. UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan eski çarşı içerisindeki Türk ahşap mimarisinin en güzel örneklerini barındıran Safranbolu’ya ulaşıyoruz. Gezme rotamızın başlangıç noktası üç seyir terasından biri olan eskiden Namazgah olarak kullanılan Hıdırlık Tepesi ile gezimize başlıyoruz. Hıdırlık Tepesinde sizi muhteşem bir manzara bekliyor, Safranbolu’yu kuş bakışı seyredebileceğiniz en güzel tepelerden birisi.  Buradan Türk ve Rum mahallelerinin panoramik seyri sonrasında rehberimizin anlatımı ile Safranbolu’yu gezmeye devam ediyoruz. Karabaş Zade Hüseyin Efendi tarafından yaptırılan ve günümüzde faal olarak kullanılan Cinci Hoca Hamamını panoramik olarak görüyoruz. Daha sonra yüzlerce yıllık bir süreçte oluşan Türk kent kültürünü günümüzde hala yaşamasını sağlayan önemli yapı taşlarından biri olan ve Safranbolu’nun sembolik yapılarından biri olan Safranbolu evlerini geziyoruz. Burada turumuzu tamamladıktan sonra rotamızı Kaymakamlar Gezi Evini çeviriyoruz. Sanat şaheseri sayılabilecek, tarihi karaktere ve ahşap mimariye sahip Kaymakamlar Evini geziyoruz. Daha sonraki rotamız Tarihi Saat Kulesi oluyor. Padişah III. Selim’in sadrazamı olan İzzet Mehmet Paşa tarafından 1790’lı yıllarında inşa ettirilmiş olan Tarihi Saat Kulesi hakkında rehberimizden bilgi alıp kültür gezimize devam ediyoruz ve bu kez gideceğimiz yer Kent Tarihi Müzesi oluyor burada rehberimizden bilgi aldıktan sonra Yemeniciler Arastasından geçerek Anadolu’nun unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarından Yemenicilik hakkında bilgi alıyoruz. Akçasu Kanyonunu fotoğrafladıktan sonra öğle yemeği için mola veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Meşhur Safranbolu Lokumlarını tadıp, gezimizi tamamladıktan sonra vereceğimiz alışveriş molasının ardından Bartın’a hareket ediyoruz. Çam, meşe ve söğüt ağaçlarının ortaya çıkardığı güzel manzara eşliğinde Amasra’ya varıyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in Lala Lala Çeşm-i Cihan (Dünya’nın Göz Bebeği) dedikleri bu mu ola! Sözleri ile ün kazanmış Amasra’da turumuza başlıyoruz.  Bakacak Tepesinde Bartın’ın güzel ilçesi olan Amasra’yı kuş bakışı izleme fırsatı buluyor ve bu güzel manzarada fotoğraf molası veriyoruz. Panoramik olarak Amasra Kale Mescidi gördükten sonra Kemere Köprüsünden turumuza devam ediyoruz. Amasra’nın Boztepe bölgesini, anakaraya bağlayan bu köprünün tarihi Roma dönemine dayanıyor. Daha sonra akşam yemeği molası için Amasra’da yapılacak en güzel şey balık-salata. Burada mekânımız Mustafa Amca’nın Yeri oluyor. Daha sonra konaklamak için otelimize varıyoruz.

 

Kat Edilen Mesafe : 575 km

Konaklama : Diamond Hotel(***), Günter Seher Hotel(***) vb.

 

4.GÜN

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Bartın turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yönümüzü 2013 yılında UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ne eklenmiş olan ve Ceneviz döneminden kalan Amasra Kalesine çeviriyoruz. Amasra Kalesi; Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı olmak üzere birçok dönemde şehir savunmasında aktif olarak kullanılmıştır. Daha sonra Bizans döneminden kalma kiliseden çevrilme Fatih Cami’yi görüyoruz.  Eşliğinde dinlediğimiz tarihi bilgilerle kültür gezimize Çekiciler Çarşısında devam ediyoruz. Amasra’nın; kızılağaç, ıhlamur, şimşir, dişbudak, ceviz ve kiraz ağaçlarından, yöresel el yapımı ahşap eşyalar bulacağımız çarşıda siz değerli misafirlerimize alışveriş molası veriyoruz ve yönümüzü Amasra’da yer alan Delikli Şili’ye çeviriyoruz. Yarımada görünümüne sahip olup doğu kısmında plaj bulunmaktadır. Kayanın ortasına açılmış delik, Bartın’da görüp görebileceğiniz en değişik doğa harikalarından birisidir. Burada siz değerli misafirlerimiz için fotoğraf molası veriyoruz ve bu molanın ardından öğle yemeği için mola veriyoruz. Otobüsümüze binip Cumhuriyetin ilk vilayetlerinden biri olan Zonguldak ile tanışmak için yola çıkıyoruz. Zonguldak merkeze vardığımızda kültür gezimize ilk olarak Zonguldak Maden Müzesi ile başlıyoruz. Şehrin en önemli üretim kaynağı olan taş kömürü madenciliğin izlerini, büyük bir başarı ile ziyaretçilerimize aktarıyoruz. Yemeklerimizi yedikten sonra rotamızı Karadeniz’in güzel sahillerinden birine sahip olan Ereğli sahiline çeviriyoruz ve burada bizi Kurtuluş Savaşı sırasında, vatanseverler tarafından kaçırılan Alemdar isimli küçük savaş gemisi karşılıyor.  Fransızlar tarafından ele geçirilmek istenen Alemdar Gemisini Ereğli halkı bunun gerçekleşmesine izin vermemiş ve gemiyi Karadeniz Ereğli limanına getirerek karaya oturtmuşlardır. Kültür turumuza Ereğli’den devam ediyoruz ve başka bir müze olan Halil Paşa Konağı olarak bilinen Karadeniz Ereğli Müzesini siz değerli misafirlerimiz ile ziyaret ediyoruz.  Rotamızı bu kez Cehennemağzı Mağaralarına çeviriyoruz. Antik Dönemde “Acheron Vadisi” olarak bilinen bu bölge yan yana sıralanmış üç mağaradan oluşuyor. Rehberimizin de anlatımıyla bu mağarayı geziyoruz. Maviliğin bizi büyülediği Zonguldak’ın en güzel ve en sakin plajlarından biri olan Değirmenağzı Plajına doğru yol alıyoruz. Tertemiz ve masmavi denizi, eşsiz ve yemyeşil doğası ile sizi kendisine hayran bırakan bu büyüleyici yeri fotoğrafladıktan sonra konaklamak için Ereğli’deki otelimize hareket ediyoruz. 

 

Kat Edilen Mesafe : 362 km

Konaklama : Hotel Grand Ereğli(***), Büyük Anadolu Ereğli Hotel(****), Keleşler Park Hotel(***) vb.

 

5.GÜN

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Düzce’ye doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız içerisinde yaklaşık 150 kuş türünün yaşadığı Efteni Kuş Gölüne varıyoruz, Kuş seyir terasından kuşları ve Efteni Gölünü gözlemledikten sonra, Melen Çayına gidiyoruz adrenalin seven misafirlerimiz burada rafting yapabilirler. Bir başka doğa harikası olan Güzeldere Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. İlkbaharda yeşil rengin bütün tonlarının bir arada bulunduğu ağaçlarının arasında yürüyoruz. Çağlayanın sesinden yaklaştığınızı hissettiğiniz anda ağaçların arasından birden karşınıza görkemli şelaleyi seyretmenin tadına varıyor, diğer güzellikleri de görebilmek için gölden ayrılıp Orman Bakanlığı’nca Tabiat Anıtı olarak tescil edilen Samandere Şelalesi’ne gidiyoruz. Samandere Şelalesinde fotoğraf ve öğle yemeği molasının ardından Aydın Pınar Takım Şelalelerine doğru yola çıkıyoruz. Aydın Pınar Takım Şelalelerini gördükten sonra Düzce’den hareket edip Bolu’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Meşe, karaçam, kayın ormanları arasında bulunan bu mükemmel göl, zengin bitki örtüsü ile Türkiye’deki en güzel doğa manzaralarından birine sahip olan Yedigöller’e gidiyoruz. Büyüleyici bir atmosfere sahip olan Yedigöller Milli Parkı’nın içerisinde Büyükgöl, Deringöl, Seringöl, Küçükgöl, Sazlıgöl ve İncegöl bulunmaktadır. Göllerin harikalığını izlemek ve fotoğraf molası vermek için de Kapankaya Seyir Terası’na çıkıyoruz. Temiz havanın güzelliği ile rahatlarken konaklama ve akşam yemeği için otelimize varıyoruz.

 

Kat Edilen Mesafe : 273 km

Konaklama : Bolu City Hotel(*****), Soylu Hotel(****), Bolu Otel Köroğlu(****), Karpalas City Hotel,(****), Çamlıçeşme Hotel(***) vb.

  

6. GÜN

 Sabahın ilk saatlerinde otelimizden alacağımız kahvaltı sonrası yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuktan sonra cennetten bir köşe olan yaklaşık 1350 metre yüksekliğindeki Abant Gölüne ulaşıyoruz.  Doğa ile baş başa olmak, toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip yorgunluğunuzu atabileceğiniz bu güzel yerde huzuru yakalayabilirsiniz. 1 saatlik serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi Abant Gölü etrafında alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından 40-45 dakika ressamlara konu olacak güzellikteki Gölcük Gölüne varıyoruz.  Göl etrafında yapacağımız kısa ve yorucu olmayan bir yürüyüşün ardından fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Haftanın yorgunluğunu atmak için konaklayacağımız Abant Gölüne doğru hareket ediyoruz. Eşsiz manzaraya sahip Abant Gölünde bir gece konaklayıp sabahı dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara geri bırakarak bir sonraki Ayas Turizm organizasyonlarında görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

 

Kat Edilen Mesafe : 489 km

Konaklama : Abant Kartal Yuvası(***), Abant Yayla Butik Hotel(***) vb.

TURUMUZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER,

TURA KATILIM ŞARTNAMESİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ,

 İPTAL KOŞULLARI, GENEL ŞARTLAR.

Bu destinasyon 8 gece 9 gündüz konaklamalı tur olarak organize edilmiştir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız genel olarak otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklarından ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3ncü yatak, normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat tahsis edilebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda Ayas Turizm, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde Ayas Turizm, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Ayas Turizm’in bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Ayas Turizm’in sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Ayas Turizm’in herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Ayas Turizm’in sorumluluğu yoktur.
Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 19 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Ayas Turizm’de saklıdır.
Turun iptali durumunda Ayas Turizm iptalini, iptal koşulları metnindeki gibi bizzat bildirmek zorundadır. Bu durum yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Ayas Turizm sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza olarak tura katılım gerçekleştirildiği gibi uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Aksi durumlarda tura katılım gerçekleştirildiği gibi sayılır.

 

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunulur. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak, tur fiyatının içerisinde uygulama yapılmaktadır. Ayrıca bu durum acentenin, iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır.)

 

İPTAL KOŞULLARI

    Bu durum yeterli katılımın sağlanmaması, olağan üstü durumlar, deprem, sel vb. afet durumlarda en geç turun hareketinden 1 gün öncesine kadar iptal durumu tarafınıza bildirilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ücretiniz tarafınıza iade edilir.

 

GENEL ŞARTLAR

§  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Tur sirküsü yayımlandığı    …../…../……… tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

§  Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

§  Rezervasyona düşünülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

§  Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

§  0-6 yaş çocuklarda otel/hotel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

§  Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.

§  Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları geri iade edilmez.

§  Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

§  Uçaklı Turlarda; uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.

İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

§  Programda aksi belirtilmedikçe, Müze kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.

§  Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.

§  Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

§  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acente kesinlikle sorumlu değildir.

§  Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

§  Turda belirtilen otel/hotel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.

§  Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandalet, su ayakkabısı, spor ayakkabı vb.) tercih edilmelidir.

§  Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

Otobüsler: 28 – 46 kişi sayılarında kullanılır.

Midibüs: 17 = 27 kişi sayılarında kullanılır.

Minibüs: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

 

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ FİRMA OLAN AYAS İSOS TURİZM SEYAHAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞ OLUP, AYAS TURİZM BÜNYESİNDE ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO’LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

15 Yıllık Turizm Güvencesi ve Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Konaklamalar
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği (otel konaklamaları için geçerlidir.)
Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
Uçak bileti ve sigortası
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Özel Harcamalar
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yerlerine Giriş Ücretleri
Rafting

Güzergah

Temalar

Doğa ve Spor

Tur Süresi

5 Gece ve Üzeri

Ulaşım Tipi

Otobüslü
Uçaklı

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺13.385 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
₺13.385
0 Yorum