Stajiyerlik ve Freelancer Başvuru Şartnamesi

Stajiyerlik çalışma modelinde, Ayas Turizm Global Ticaret kitlesinde yetiştirme ve yerleştirme alanında kariyeriniz ile paralel başarınızı ölçerek size değer katıyoruz. Okulunuzun bünyesinden sonra çalışma imkanınız için size yardımcı olmaktayız. Okul notlarınız ve firma durum raporunuz doğrultusunda testlerle değerlendirilirsiniz. Bu değer testlerinden aldığınız şirket içi davranış dahil, sizin sosyal notlarınızı bütünleştirir. Böylelikle, kariyer ve kişiliğinizin doğrultusunda Ayas Turizm Global Ticareti bünyesine sizi departman olarak almayı uygun görürse teklif eder ve yerleştirir.

Freelancer çalışma modelde ise, her ekonomik katkı değeri üzerinden komisyonlu çalışma sistemi ile çalışanlar Ayas Turizm Global Ticareti bünyesine çalışanı olarak almak isterse siz isterseniz teklif eder ve yerleştirir.

Parttime çalışma bir freelancer değildir. Bu yüzden tercihimizin doğrultusunda uyum sağlayan kişi veya kişilerle Freelancer olarak çalışmayı tercih etmekteyiz.

Başvuru Şartnamesi İçeriği

1- Cv veya Portfölyo olarak öz geçmişinizi mail ile ilgili depertmanımıza yollanması gerekmektedir. İlgili depertmanımızın e-mail adresi  iletisim@ayasisostravels.com 

2- Freelancer olarak çalışmayı düşünenler, hangi alanda çalışmayı istediğini öz geçmişi ile bildirmesi zorunludur.

3-  En az bir yabancı dili, okuyor-yazıyor-konuşuyor olunması zorunludur.

4-  Eğitime açık olunması ticari felsefemizde yer almaktadır. Bu sebepten dolayı bizleri temsil edecek her bireyin eğitime açık olması şartnamemizde yer almaktadır.

Başarılarınızın devamını dileriz.

Saygılarımızla

Ayas İsos Turizm Seyehat Otomotiv Ticaret Limited Şirketi

Yönetim Kurulu

 

Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}