AyasOrg Hizmetleri

 

Çalışkan, genç, yaratıcı, yeniliklerin peşinde, hizmet aşkı dinamikliliği ile yeni nesil tasarımcılığı olan organizetör takım ruhlu ekibiz.
Yapılan her eylemimiz ile gün geçtikçe büyüyen ve yapılan aşk dolu hizmeti ile renklenen AyasOrg Hizmetleri, hızla bünyesine eylemlerini eklemektedir. Artık ailemizden olan iş ortaklarımız ve daha tanışmadığımız yeni aile üyelerimize, yaptıklarımız ve yapacaklarımız neslinde referans olan iş ortaklarımızla geniş bir renkliliğe doğru gidiyoruz. Katkıda bulunan ve bize enerji veren katılımlarla emin olarak hizmetimize devam ediyoruz. Pekiyi neler yapıyoruz.

Yola çıktığımız 2007 yılından bu yana, kamu ve özel sektörlerden çalıştığımız yüzlerce kurum, kuruluş ve firmayla sayılamayacak kadar çok planları, hayalleri ve beklentileri beraber yaşayıp unutulmayacak anı paylaştık. Yolculuk ve etkinlik planlamalarındaki çalışma anlayışımız ve yol arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına yanıt veren hizmet aşkımız ile birlikte büyüdük, büyümeye devam ediyoruz. Uygulamakta zorlandığınız planlar, aklınızdaki hayaller ve beklediğiniz yollar, zamana karşı yarışan bir tempolu süreç anında size desteğimiz bizim haritamız. Zorlukları aşmak için uzatılan dar zamanda bir eliz. Bu eli sizinle aile yapıosı içerisinde uzun yıllar gitme taraftarıyız. Eğer siz de desteğimiz ve h,izmet aşkımızdan faydalanmak istiyorsanız, sizi bekliyoruz.

DAMAK TADINDA BULUŞALIM..!

Yurt içinde ve yurt dışındaki toplantı ve incentive seyahatleriniz, kongre planlamalarınız ve fuar katılımlarınız, kurumsal iş seyahatlerinizdeki konaklama, uçak bileti, ulaşım, ilk öncelikli size sunduğumuz hizmetlerdir. Bir organizasyonun ya da seyahatin planlanması kadar kusursuz bir şekilde yürümesi de önemlidir. Bu yüzden, planladıklarınızın, isteklerinize göre şekillenerek sorunsuz bir şekilde yürümesini yapılacaklar listemizin en başına alıyoruz. Birlikte gerçekleştirdiklerimizin aklınızda hatırlamaya değer güzel birer anı olarak kalmasını size hizmet aşkımız olarak sunuyoruz. 

Biz kusursuz olmasını istediğiniz anlarınızın yanındayız. Profesyonel AyasOrg ekibi olarak sizleri dinliyor ve çözüyoruz. Şimdi sıra sizde, isteklerinizi anlatın biz yardımcı olalım. Tebessümle yaşanacak anılara birlikte imza atalım.

 

 

 

Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}