Ege Turu

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Paket Turlar

Grup boyutu

43 kişiler

Lokasyon

İstanbul

Genel Bakış

1.GÜN

Değerli konuklarımız, sizleri İstanbul Havalimanı’nda karşılıyor ve derin maviliğe sahip Ege turumuza başlıyoruz.

Gezilecek otobüslü mesafe: 540 km

 

2.GÜN

Sabah saatlerinde, Selçuk’a varıyoruz. Selçuk üzerinden kaybolmamış köy dokusu ile Eski bir Rum kasabası olan Meyve Şarapları ile ünlü Şirince’ye geliyoruz. Eski adı çirkince olan bu şirin kasabada vereceğimiz köy kahvaltısı molası ile manzaranın tadını ve kahvaltının tadını çıkarıyoruz.  Kahvaltımızın ardından turumuza devam ediyoruz fotoğraf çekmeyi sevenler için sonsuz malzeme sunulan bu güzel kasabada gezmeye devam ediyoruz ve ara sokaklarda köyün tepesine doğru tırmandığımızda bizi harika eski evler ve manzara karşılıyor. Köyü gezerken Aziz John Baptist Kilisesini ziyaret ediyoruz. Kiliseyi gezdiğinizde tarihinin ne kadar eskiye uzandığını görebileceksiniz. Tarihi eski olan bu kilisenin ne zaman yapıldığı bilinmesi bile 1805’te yeniden inşa edilip şu an ki görüntüsüne geldiğini biliyoruz.  Şirince’deki turumuza devam ediyoruz. Fotoğraf molaları eşliğinde bu küçük şirin kasabada isteyen misafirlerimiz şarap tadımı yapabilir ve alışveriş yapabilirler. Rehberimiz eşliğinde Şirince’yi gezdikten sonra bu köyden çıkıyor ve Bülbül Dağının tepesinde bulunan Meryem Ana Evini ziyaret ediyoruz. Gezimize Efes Antik Kenti ile devam ediyoruz. Şehirde biriken zenginlik mimarisine de yansıtmış olan Efes Antik Kenti ülkemizdeki en değerli kültür varlıklarındandır. Efes Antik Kenti içeresinde bulunan Devlet Agorası, Bouluteryon, Prtitenyon, Domityan Tapınağı, Palio Çeşmesi, Cruetler Caddesi, Aşk Evi, Celsus Kütüphanesi, Hamam ve Tiyatro alanı gezisi sonrası Yedi Uyurlar Mağarasını görüyoruz. Bu kez rotamızı İzmir’in şirin ilçesi olan Urla’ya doğru çeviriyoruz. Tarihi dokusunu korumayı başarmış bu güzel tatil beldesinde gezmeye başlıyoruz. Huzuru içimize çektiğimiz bu güzel yerde siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz ve gün batımının keyfini çıkartmanızı diliyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

 Gezilecek otobüslü mesafe: 320 km

Konaklama: Melow Blue Hotel (**), Maison Vourla Hotel (***) vb.

  

3.GÜN

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltısı sonrasında Aydın’a doğru gidiyor ve Aydın ilimize bağlı olan Kuşadası eşsiz maviliği ile bizi kucaklıyor. İlk olarak bizi Kuşadası’nın sembolik yapılarında biri olan El Heykeli karşılıyor. Avuç içinde birkaç siyah güvercin ile bir beyaz güvercin tutan beyaz bir el heykeli olan bu yapı, denize nazır yapısı ile çok beğeniliyor. Maviliğin ortasında bir kale Güvercinada Kalesini görüyoruz. Osmanlı Dönemi’nde, Mora isyanı sırasında, kenti olası saldırılardan korumak için Barbaros Hayrettin Paşa tarafından yaptırılmıştır. Bu tarihi kaleyi gördükten sonra Kuşadası’nda gezimize devam ediyoruz. Kuşadası’nda iç taraflara gidince panoramik olarak Öküz Mehmet Paşa Kervansarayını görüyoruz. Daha sonra Kuşadası’nın tarihi yerlerinden ve simgesel yapılarından biri olan Kaleiçi, Tarihi Kale Kapısı’nın arkasında bulunan çarşıyı görüyoruz. Tarihi evleri ve Arnavut kaldırımlı sokakları olan Kaleiçi’nde dileyen misafirlerimiz fotoğraf molası verebilir.  Kuşadası’nda denize girmek için Dilek Yarımadası’ndaki plajlara doğru gidiyoruz. Milli Parka giriş yaptıktan sonra, yemyeşil, bir ormanın içerisinde aracımızla ilerliyoruz. Yaklaşık 1 km sonra sağ tarafımızda İçmeler Koyu beliriyor. Burada siz değerli misafirlerimiz için yüzme molası veriyoruz ve akşam yemeği, konaklama otelimizde olacaktır.

Gezilecek otobüslü mesafe: 220 km

Konaklama: Carina Hotel (***), Derici Hotel (****), Risus Beach Hotel (*****) vb.

 

4.GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile otelimizden aldığımız kahvaltıdan sonra otobüslerimize binip eski zamanlarda Ege Denizinin bir parçası olan, sonraki yıllarda Büyük Menderes nehrinin taşıdığı alüvyonlar ile önü kapanarak bir göle dönüşen Bafa Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz ve buradan sonra rehberimizin anlatımı ile Beş parmak Dağlarını ve hikayesini dinledikten sonra, Bodrum’a doğru gidiyoruz. Bodrum yat limanında bizi bekleyen teknemize biniyor ve Ege Denizi’nin masmavi sularına açılıyoruz. Bodrum Tekne Turu: Akvaryum Koyu, Karaada, Camel Beach, Bağla Beach, Kızlar Koyu, Haremten Koyu gezilerimiz sonrasında Mydos Kapısı ve Anfi Tiyatroyu görüp otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.

Gezilecek otobüslü mesafe: 222

Konaklama: Smart Holiday Bodrum Hotel (****), Case Mare Hotel (***) vb.

 

5. GÜN

Otelimizden aldığımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Milas-Yatağan üzerinden Gökova’yı Muğla’ya bağlayan Sakar geçidini geçiyor, güzel bir mimari yapıya sahip olan evleri ile ünlü AKYAKA Beldesine geliyoruz. Burada Bizleri bekleyen teknemize biniyor Gökova’nın masmavi denizine dümen kırıyoruz. Gökova’nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz. Gelibolu Adası, Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, İnce Kum, Lacivert Koy demir atıp yüzeceğimiz koylar arasında bulunmaktadır. Akşamüstü tekneden iniyoruz.  AZMAK ÇAYI TEKNE TURU; kanal teknelerine binip doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurların yaşadığı yeri görmek için Azmak Nehrine doğru dümen kırıyoruz. Üzerimize sinen deniz kokusu ile Akyaka’dan ayrılıyoruz Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Okaliptüs ağaçları ile çevrelemiş bulunan Aşıklar Yolu üzerinde siz değerli misafirlerimiz için fotoğraf molası veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacak. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimize serbest zaman tanınacak ve Marmaris’in gece hayatını görebilirler.  

Gezilecek otobüslü mesafe:163 km

Konaklama: Heaven Beach Hotel (*****), Maris Beach Hotel (***) vb.

 

6.GÜN

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltısı sonrasında gün boyu Marmaris Körfezinin eşsiz koylarında güneşleniyor ve denize giriyoruz. Balık Çiftliği, Kumlu bük, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Kızıl Kum, Kadırga Koyu, Bakla Bükü, Akvaryum, Amos Koyu’nu tekne ile geziyor, denizin ve güneşin tadını çıkarıyoruz.  Akşama doğru Marmaris’ten ayrılıyor Dalyan’a doğru hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile otelimize yerleşiyoruz ve akşam yemeğini Dalyan’daki otelimizden alıyoruz. Yemekten sonra sizlere serbest zaman veriyoruz.

Gezilecek otobüslü mesafe: 125 km

Konaklama: Dalyan Resort Spa Hotel (****), Dalyan Vespare Hotel  (****) vb.

 

7.GÜN

Değerli konuklarımız otelimizden aldığımız kahvaltıdan sonra Dalyan’da tekne turu yapıyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesi ile Köyceğiz’i Denize bağlayan su kanalı üzerinden sazlıklar arasında yolculuğumuza başlıyoruz.  Rehberimizin anlatımı ile BYBLİS ve KAUNOS un hüzün dolu hikayesini dinledikten sonra kaya oyma Kral Mezarlarını görebileceğimiz bir noktada fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İz Tuzu plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek nehrin kenarında vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Göcek’e hareket ediyoruz. Çevreyi gezebilmeniz için burada sizlere serbest zaman veriyoruz. Göcek’ten ayrılıp Fethiye’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Katrancı koyunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Fethiye’ye ulaşıyoruz. Ölü Deniz’de yüzme molası verdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde alınacaktır. Akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz Fethiye’de serbest zaman geçirebilir.

Gezilecek otobüslü mesafe: 132 km

Konaklama: Golden Moon Hotel (***), Mendos Garden Exclusive Hotel (***) vb.

 

8.GÜN

Siz değerli konuklarımız ile otelimizden alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye marinaya gidiyor ve bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. 12 ADALAR TEKNE TURU: Fethiye’nin masmavi sularına açılıyoruz. Belcekız koyunda yüzme molası verdikten sonra tekne turumuzda Tavşan Adası, Kızıl Ada,Göcek Adası, Yassıcılar Adası, Zeytinli Adası, Tersane Koyu gibi koylarda yüzme molası veriyoruz. Tekne turumuzun ardından karaya çıkıp, eski ismi Levissi şimdiki ismi Kaya Köy olan Rum Kasabasına ulaşıyoruz. Burada Büyük Kilise, İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri gezdikten sonra sahile geri dönüşte Telmessos Antik Tiyatrosunu panoramik olarak görüyoruz. Fethiye’ye dönüyoruz ve burada akşam yemeği yedikten sonra otelimize yerleşiyoruz. 

Gezilecek otobüslü mesafe:162 km

Konaklama: Golden Moon Hotel (***), Mendos Garden Exclusive Hotel (***) vb.

 

9. GÜN

Sabahın erken saatlerinde otelimizden alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Pamukkale’ye doğru yola çıkıyoruz. Pamukkale’nin ismini almasına sebep olan, bölge ile özdeşleşmiş pamuk görünümündeki Pamukkale Travertenlerini gezmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Pamukkale Travertenleri, antik çağlardan kalan Hierapolis şehrinin yamacında kalan bir bölümdür. Pamuk gibi bembeyaz olan ve şifalı sularıyla pek çok hastalığa derman olan travertenler, ülkemizin en çok merak edilen ve turist akınına uğrayan yerlerden biridir. Zengin su kaynaklarının doğal yoldan yüzeye çıktığı Pamukkale’de, kalsiyum karbonatla doymuş olan su, buharlaşarak kalkerin çökmesiyle oluşuyor. İlk etapta ortaya çıkan jel halinde beyaz travertenlerin beyaz pamuksu görüntüsünün ardından yapı katılaşarak yüzeyi kristalleşmiş kayaya dönüşerek bugünkü halini almaktadır. Dünya’da sınırlı sayıda bulunan ve UNESCO Dünya Miras Listesine giren travertenleri görünce bu bembeyaz muhteşem doğa harikasına siz de hayran kalacaksınız. Rehberimizin kısa anlatımlarının ardından buranın tadını çıkarabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Ardından travertenlerin bitişiğinde bulunan Hierapolis Antik Kentine geçerek rehberimizin anlatımlarıyla ve rehberimizin eşliğinde antik kentte gezimize devam ediyoruz. Antik kentin kuruluşu hakkında kesin bilgiler olmasa da milattan önce II.yüzyılda II.Eumenes tarafından kurulduğu düşünülmektedir ve Bergama Krallığını kuran Telephos’un karısı Hiera’dan dolayı Hierapolis adını almıştır. İçinde barındırdığı dini yapılar ve tapınakların çokluğundan dolayı Kutsal Şehir olarak da anılır. Bu antik kentin içinde; Tiyatro, Tritonlu Çeşme, Kuzey Bizans Kapısı, Oktokonus Tapınağı, Frontinus Caddesi ve kapısı, Agora, Domitiyan yolu ve kapısı, Günay Bizans Kapısı, Gymnasium, Nekropol Apollon Kutsal Alanı, Su Kanalları ve Nympheumları, Surlan, Dilipus Martynonu ve köprüsü, Direkli Kilisesi, Nekropol Alanı, Katedral ve Roma Hamamı kalıntıları bulunmaktadır. Antik kent gezimizin ardından sizlere serbest zaman veriyoruz ve fotoğraf çekimi ile bu güzel gezinin tadını çıkarmanızı istiyoruz. Gezimizin ardından konaklamak için Pamukkale’deki otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Gezilecek otobüslü mesafe:203 km

Konaklama: Adempira Spa-Thermal Hotel (*****) vb.

 

10.GÜN

Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde turumuzu bitiriyoruz ve sizleri kalkış noktanıza geri bırakmak için yola çıkıyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder ve Ayas Turizm organizasyonlarında görüşmek dileği ile sizlere veda ediyoruz.

 Gezilecek otobüslü mesafe: 603 km

TURUMUZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER,

TURA KATILIM ŞARTNAMESİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ,

 İPTAL KOŞULLARI, GENEL ŞARTLAR.

Bu destinasyon 8 gece 9 gündüz konaklamalı tur olarak organize edilmiştir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız genel olarak otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklarından ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3ncü yatak, normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat tahsis edilebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda Ayas Turizm, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde Ayas Turizm, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Ayas Turizm’in bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Ayas Turizm’in sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Ayas Turizm’in herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Ayas Turizm’in sorumluluğu yoktur.
Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 19 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Ayas Turizm’de saklıdır.
Turun iptali durumunda Ayas Turizm iptalini, iptal koşulları metnindeki gibi bizzat bildirmek zorundadır. Bu durum yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Ayas Turizm sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza olarak tura katılım gerçekleştirildiği gibi uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Aksi durumlarda tura katılım gerçekleştirildiği gibi sayılır.

 

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunulur. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak, tur fiyatının içerisinde uygulama yapılmaktadır. Ayrıca bu durum acentenin, iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır.)

 

İPTAL KOŞULLARI

    Bu durum yeterli katılımın sağlanmaması, olağan üstü durumlar, deprem, sel vb. afet durumlarda en geç turun hareketinden 1 gün öncesine kadar iptal durumu tarafınıza bildirilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ücretiniz tarafınıza iade edilir.

 

GENEL ŞARTLAR

§  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Tur sirküsü yayımlandığı    …../…../……… tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

§  Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

§  Rezervasyona düşünülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

§  Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

§  0-6 yaş çocuklarda otel/hotel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

§  Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.

§  Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları geri iade edilmez.

§  Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

§  Uçaklı Turlarda; uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.

İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

§  Programda aksi belirtilmedikçe, Müze kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.

§  Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.

§  Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

§  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acente kesinlikle sorumlu değildir.

§  Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

§  Turda belirtilen otel/hotel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.

§  Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandalet, su ayakkabısı, spor ayakkabı vb.) tercih edilmelidir.

§  Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

Otobüsler: 28 – 46 kişi sayılarında kullanılır.

Midibüs: 17 = 27 kişi sayılarında kullanılır.

Minibüs: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

 

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ FİRMA OLAN AYAS İSOS TURİZM SEYAHAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞ OLUP, AYAS TURİZM BÜNYESİNDE ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO’LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

15 Yıllık Turizm Güvencesi ve Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Konaklamalar
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği (otel konaklamaları için geçerlidir.)
Zorunlu Seyahat Sigortası
İlk Sabah Kahvaltısı
Uçak Bileti ve Sigortası
Tüm öğle yemekleri ve ilk gün sabah kahvaltısı
Yemeklerin yanında alınan tüm içecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Rafting
Jet sky

Güzergah

Temalar

Tarih ve Kültür
Macera
Eğlence
Doğa ve Spor
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Otel ve Konaklama
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

5 Gece ve Üzeri

Ulaşım Tipi

Otobüslü
Uçaklı

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺21.680 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
₺21.680
0 Yorum