Gastronomi Turu (ADANA, GAZİANTEP, ŞANLIURFA, HATAY)

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Tur Türü

Paket Turlar

Grup boyutu

43 kişiler

Lokasyon

Adana

Genel Bakış

 

Siz değerli misafirlerimiz ile yurt içinden ve yurt dışından katılanları aylık tur programı tablosundaki tarihlerde İstanbul kalkışlı anlaşmalı uçuşunuzdan gelişinizi Adana Havalimanında karşılıyoruz. Adana Havalimanından sizlerin dinlenmesi için yine anlaşmalı Hotellerimizde dinlendirmek üzere bırakıyoruz. Bir gün sonrasında turumuz için harekete geçiyoruz.

 

Konaklamalar: Ramada Adana***, Anemon Adana***** vb.

 

1 GÜN

Siz değerli misafirlerimizi Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda karşılıyor ve doyamadığımız lezzet turumuza başlıyoruz. Sabah kahvaltısında doğa ile iç içe olacağımız Yavuz Yıldız Çiftliği'nde kahvaltı yapıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından şehir turumuza başlıyoruz. İlk gezi durağımız mimari özellikleri ile Sultanahmet ve Selimiye camilerinin bir karışımı olan Sabancı Merkez Camii olacak. Rehberimizin açıklamalarından sonra, Adana'nın simgesi haline gelen ve Roma döneminden kalma Taş Köprü'yü fotoğraflamak için buradan ayrılıyor ve eski bir Adana evinde yapılmış olan ve tarihi eserle ilgili eserlerin sergilendiği Sinema müzesini ziyaret ediyoruz. şehre özgü yönetmenler, oyuncular ve yapımcılar tanıtılıyor. Bir sonraki durağımız, Atatürk'ün Adana ziyareti sırasında konakladıktan sonra müzeye dönüştürülen Atatürk Evi Müzesi olacak. Şalgamı ile ünlü bu şehirde Ali Güde'den şalgamımızı içtikten sonra Adana Ulu Camii ve Adana'da modernleşmenin simgesi olan Tarihi Büyük Saat Kulesi'ni fotoğraflıyoruz. Turumuzun ardından rehberimiz eşliğinde Adana gezimize başlıyoruz. Adana'nın sokak lezzetlerinin vazgeçilmezi Yaşar Usta'dan kaburga yemeye gidiyoruz. Öğle yemeğinden sonra Adana'nın kavurucu sıcağından biraz serinlemek için "Bici Bici" tadımına gidiyoruz. Bici Bici dediğimizde Adana'nın meşhur Abuzer Usta'sına gideriz. Dileyen misafirlerimiz için Adana ile de özdeşleşen "muzlu süt" içmek için Kazım Büfe'ye gidiyoruz. Bu muhteşem lezzetleri tattıktan sonra Adana turumuza devam ediyoruz ve tabi ki Adana'da meşhur olan ve güzel bir manzaraya sahip olan Onbaşılar Kebap Restaurant'a gidip denilince akla ilk gelen Adana Kebabı yemek için gidiyoruz. Adana'dan bahsedilir. Geçirdiğimiz bu güzel günün ardından UNESCO tarafından gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı'na layık görülen bir diğer lezzetli destinasyon olan Hatay'a doğru yola çıkıyoruz. Konaklama İskenderun'da olacaktır.

 

Kahvaltı: Yavuz Yıldız Haram Çiftliği = Köy Kahvaltısı

Öğle Yemeği: Kaburgacı Yaşar Usta

Sokak Lezzetleri: Şalgam (Ali Güde) Bici Bici (Abuzer Usta) Muzlu Süt (Kazım Büfe)

Akşam Yemeği: Onbaşılar Kebap

Konaklama: Ramada Otel(***), Anemon Otel(*****) vb.

Kat Edilecek Mesafe: 185 km

 

2 GÜN

Sabah değerli misafirlerimiz ile kahvaltı için Payas'a hareket ediyoruz. Denizle iç içe olan Yörük Çadır Kahvaltı yerine gidiyoruz. Burada Hatay'ın zengin kahvaltısının tadına bakıyoruz. Burada yöresel lezzetlerden oluşan kahvaltımızı yaptıktan sonra Payas'ın ünlü Payas Kalesi ve Medresesi'ni ziyaret edip rotamızı Antakya'ya çeviriyoruz. Antakya turumuza başlıyoruz. Çan-ezan-hazzan sesinin karıştığı, inançların ve barışın simgesi olan bu güzel şehri ziyaret ediyoruz. İlk gezi durağımız dünyanın en büyük ikinci Mozaik Müzesi. Burada Antakya'nın çeşitli yerlerinde yapılan kazılar sonucunda gün yüzüne çıkarılan mitolojik sahneleri içeren mozaikleri görüyoruz. Rehberimizin anlatımı ve fotoğraf molaları eşliğinde bu harika müzeyi gezdikten sonra araçlarımıza biniyor ve dünyanın ilk mağara kilisesi olan St. Pierre Kilisesi'ni görüyoruz. Habib Neccar Dağı'nın eteklerine kurulmuş olan bu kilisede anlatılanları dinledikten sonra şehrin bu yüksek noktasında bölgenin fotoğraflarını çekiyoruz. Anadolu'da inşa edilen ilk camidir. Sefa ve Yasin dönemlerinde adı geçen İsa, Yahya, Yunus, Sam'in havarilerinin Habibi-Neccar olarak anıldığı Habibi Neccar Camii'ni ziyaret ediyoruz. Ardından öğle yemeği için Sultan Sofrası'na gidiyoruz. Burada yöresel yemeklerimizi tattıktan sonra Eski Antakya Sokaklarını gezmek ve Hatay'ın meşhur tatlısı Haytalı'yı yemek için ünlü Affan Kahvesi'ne gidiyoruz. Sizlere vereceğimiz serbest zamanın ardından bir başka serin yer olan Harbiye'ye gidip fotoğraf molası veriyoruz. Akşam yemeği için Hatay'ın ünlü mekanlarından Konak Restaurant'a geçiyoruz ve akşam yemeğimizi ve Hatay'ın meşhur tatlısı Künefe'yi yedikten sonra dinlenmek için otelimize geçiyoruz.

 

Kahvaltı: Yörük Çadır Kahvaltısı- Payas

Öğle Yemeği: Sultan Sofrası

Sokak Lezzetleri: Haytalı (Affan Kahvesi)

Akşam Yemeği: Konak Restoran

Konaklama: Artes Otel(****) vb.

Kat Edilecek Mesafe: 160 km

 

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı UNESCO Hatay Gastronomi Evi’nde yapıyoruz. Burada Hatay’a özgü kahvaltı çeşitlerini tattıktan sonra Antakya’nın denize açılan kapısı olan Samandağı’na doğru yola çıkıyoruz. Eski köy yollarından ulaşacağımız Türkiye’de bulunan tek Ermeni Köyü olan Vakıflı Köyüne ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrasında gezimizi tamamlayarak, her yeri tarih kokan Hatay şehrinin efsanesi ile meşhur Hıdırbey Köyü’ne hareket ediyoruz. Burada yaklaşık 20 mt uzunluğundaki Musa Ağacı’nı gördükten sonra, meşhur Roma İmparatoru Titus Flavius Vespasianus zamanında yapılmış Titus su kanallarına görüyoruz. Bu tünelde yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf molasından sonra halk arasında beşikli mezar olarak geçen antik dönemden kalma mezarları ziyaret ediyoruz. Defne ağaçları ve kokusu içerisinde yapılan gezi sonrası öğle yemeği için Antakya Uzun Çarşıya dönüyoruz ve Hatay’da meşhur olan tepsi veya kâğıt kebabını yiyoruz. Tabi ki de bu lezzetleri yiyebileceğimiz en güzel yer PÖÇ Kasabı ve Kebap Salonu. Dönüş yolculuğu için başka bir lezzet diyarı olan Gaziantep’e doğru gidiyoruz. Akşam yemeği Gaziantep’te meşhur olan Küşleme Kebaphan’da akşam yemeği yiyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: UNESCO Hatay Gastronomi Evi

Öğle Yemeği: PÖÇ KASABI VE KEBAP SALONU (Tepsi Kebabı-Kâğıt Kebabı)

Akşam Yemeği: Küşleme Kebaphan (Gaziantep)

Konaklama: Pamuk City Otel(***) vb.

Kat Edilecek Mesafe: 300 km

 

4 GÜN

Sabah otelimizden ayrılıyoruz ve gastronomi ve şehir turumuza devam ediyoruz. Sabah kahvaltımız için Orkide Pastanesi'ne gidiyoruz. Orada Gaziantep'in yöresel kahvaltısının tadını çıkardıktan sonra Gaziantep turumuza başlıyoruz. Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep gezilecek yerler listemizin başında geliyor. Müzenin sergi alanlarının çoğu, kapladıkları toplam alan 3 bin metrekareye ulaşana kadar mozaiklere ayrılmış durumda. Müzeden çıkarken Zekariya Usta'da Gaziantep'in meşhur katmerinin tadına bakıyor, Tahmis Kahvesi'nde Menengiç kahvesi içerek biraz soluklanıyoruz. Gezi turumuza devam ediyoruz, bu sefer rotamızı Zincirli Bedesten'e çeviriyoruz. Tarihi atmosferi olan bir yerde alışveriş yapmayı sevenler için rotamızı buraya çeviriyoruz. Bakırcılar Çarşısı'nı gezdikten sonra Antep'in en iyi Yuvalama ve zeytinyağlı patlıcan dolması yapan Aşina Kebap Baklavasına gidiyoruz. Buradaki enfes lezzetleri tattıktan sonra, kökeni 500 yıl öncesine dayanan bakır işlemenin en nadide örneklerini bulabileceğiniz çarşıyı ziyaret ediyoruz. Yüksek duvarları sayesinde insanlara günlük hayatın karmaşasından uzaklaşma fırsatı veren tarihi konutlar olan Tarihi Antep Evlerini geziyoruz, sonrasında başlayan işgal yıllarında Antep halkının kahramanlık hikayelerine imza attığını görüyoruz. Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı sırasında ve bu şehre neden "GAZİ" ünvanının verildiği. Döneme tarihi bir yolculuk yapmak için Şahinbey Milli Mücadele Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ardından Türkiye'de baklava denilince akla ilk gelen şehir olan Gaziantep'te bölgenin en ünlü baklavacılarından birinin atölyesini ziyaret edeceğiz. Efsane bir lezzete sahip olan baklavayı mutlaka tatmalısınız. Bu baklavaları sevdiklerinize hediye olarak almalısınız. Günün sonunda akşam yemeği için Bayazhan'a gidiyoruz. Burada keyifli vakit geçirdikten sonra konaklamak için otelimize dönüyoruz.

 

Kahvaltı: Orkide Pastanesi

Öğle Yemeği: Aşina Kebap Baklava

Sokak Lezzetleri: Zekariya Usta (Katmer) Tahmis Kahvesi (Menengiç)

Akşam Yemeği: Bayazhan

Konaklama: Pamuk City Otel(***) vb.

Kat Edilecek Mesafe: 65 km

 

5 GÜN

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kubbeli Evleri ve eşsiz kültürü ile ünlü Harran'ı ziyaret etmek üzere turumuza başlıyoruz. Burada İslami dönemde inşa edilen en eski cami olan Harran Ulu Camii'ni ziyaret ediyoruz. İlk İslam Medresesi olan Harran Üniversitesi'nin iç kalesini ve tarihi surlarını göreceğiz ve Kubbe Konukevlerinden birinde misafiriz. Bu keyifli gezi sırasında geleneksel kıyafetlerle fotoğraf çekebilirsiniz. Harran'ı gezdikten sonra peygamberler şehri olduğuna inanılan ve Adem, Eyyub, İbrahim, Şuayb ve Elişa peygamberlerin yaşadığı Şanlıurfa'ya geçiyoruz. Gülbaba Restaurant'a gidiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından Balıklı Göl (Halil-ül Rahman Gölü), Kral Nemrut'un kızı Zeliha'nın gözyaşlarından oluştuğu söylenen Ayn-ı Zeliha Gölü ve İbrahim'in doğduğu mağarayı ziyaret edip Gümrük'e gideceğiz. Han kahve molası vermek için. Şanlıurfa'nın meşhur kahvelerini içiyoruz. Kahve molamızın ardından dünya tarihinin başlangıç ​​noktası olarak bilinen ilk ibadet ve yerleşim yeri olan Göbeklitepe'ye ulaşıyor ve 12000 yıllık tapınakları, Turna ve Yılan gibi kabartmaları görmek için tarihe yolculuk yapıyoruz. Buradaki turumuzdan sonra merkeze dönüyoruz ve siz değerli misafirlerimizle akşam yemeği için Altın Restaurant'a gidiyoruz, meşhur Urfa Kebabını tatmak için tabi ki olmazsa olmazımız olan "Sıra" Gecesine katılıyoruz ve yemek yedikten sonra Çiğköftemiz orada, otelde kalıyoruz.

 

Kahvaltı: İlk gün Gaziantep'teki otelde.

Öğle Yemeği: Gülbaba Restaurant

Sokak Lezzetleri: Gülhan Restaurant, Gümrük Han

Konaklama: Newton Otel(***) vb.

Kat Edilecek Mesafe: 470 km

Akşam Yemeği: Altın Restoran

Sira Gecesi: Otelde.

 

6 GÜN

Dinledikten sonra Şanlıurfa'da kahvaltı için ünlü Urfa Cevahir Han Restaurant'a gidiyoruz ve güzel manzara eşliğinde kahvaltımızın tadına bakıyoruz. Kahvaltımızın ardından gastronomi turumuzu tamamlıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Adana'ya vardığımızda yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerimizi anlaşmalı hotelimize bırakıyoruz. Bir gece konaklamanın ardından aylık tur programı tablosunda anlaşmalı uçağımızda yerinizi almanız için sizleri Adana havalimanına bırakıyoruz. Bir sonraki Ayas Turizm organizasyonunda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz. Ayas Turizm'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

Gidilecek toplam mesafe: 1237 km

Şehir dışından gelen misafirlerimiz için konaklama: Ramada Adana***Anemon Adana ***** vb.

 

Kahvaltı: Urfa Cevahir Han Restaurant

Kat Edilecek Mesafe: 395 km

 

 

 

 

TURUMUZ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER,

TURA KATILIM ŞARTNAMESİ KULLANICI SÖZLEŞMESİ,

 İPTAL KOŞULLARI, GENEL ŞARTLAR.

Bu destinasyon 7 gece 8 gündüz konaklamalı tur olarak organize edilmiştir.
Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız genel olarak otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklarından ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.
Triple odalarda 3ncü yatak, normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat tahsis edilebilir.
2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.
Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.
Uçaklı Turlarda Ayas Turizm, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde Ayas Turizm, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.
Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Ayas Turizm’in bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Ayas Turizm’in sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Ayas Turizm’in herhangi bir yaptırımı yoktur.
Haftasonu Konaklamalı Turları’nda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Ayas Turizm’in sorumluluğu yoktur.
Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 19 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Ayas Turizm’de saklıdır.
Turun iptali durumunda Ayas Turizm iptalini, iptal koşulları metnindeki gibi bizzat bildirmek zorundadır. Bu durum yasal süreç olduğundan misafirlerin tazminat hakkı yoktur.
Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Ayas Turizm sorumlu değildir.
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza olarak tura katılım gerçekleştirildiği gibi uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Aksi durumlarda tura katılım gerçekleştirildiği gibi sayılır.

 

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunulur. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.
Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak, tur fiyatının içerisinde uygulama yapılmaktadır. Ayrıca bu durum acentenin, iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır.)

 

İPTAL KOŞULLARI

    Bu durum yeterli katılımın sağlanmaması, olağan üstü durumlar, deprem, sel vb. afet durumlarda en geç turun hareketinden 1 gün öncesine kadar iptal durumu tarafınıza bildirilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ücretiniz tarafınıza iade edilir.

 

GENEL ŞARTLAR

§  Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Tur sirküsü yayımlandığı    …../…../……… tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar.

§  Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

§  Rezervasyona düşünülen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

§  Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

§  0-6 yaş çocuklarda otel/hotel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

§  Turlarda kademeli fiyat artışı sistemi kullanılabilir.

§  Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları geri iade edilmez.

§  Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar üretici acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda üretici acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

§  Uçaklı Turlarda; uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.

İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz. Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

§  Programda aksi belirtilmedikçe, Müze kart Tur fiyatına dahil değildir. Müze Kart’ın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri ve tüm Özel Müze girişleri tur ücretine dahil olmayıp, ödemeleri tur katılımcılarına aittir.

§  Tur Programında yer alan ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir.

§  Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

§  Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Üretici Acente kesinlikle sorumlu değildir.

§  Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanmak zorunda oldukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

§  Turda belirtilen otel/hotel isimleri turda konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir.

§  Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandalet, su ayakkabısı, spor ayakkabı vb.) tercih edilmelidir.

§  Turlarda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

Otobüsler: 28 – 46 kişi sayılarında kullanılır.

Midibüs: 17 = 27 kişi sayılarında kullanılır.

Minibüs: 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

 

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, ÜRETİCİ FİRMA OLAN AYAS İSOS TURİZM SEYAHAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN ÜRETİLMİŞ OLUP, AYAS TURİZM BÜNYESİNDE ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, 6502 NO’LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

15 Yıllık Turizm Güvencesi ve Hizmetleri
Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
Konaklamalardaki Kahvaltı ve Akşam Yemekleri
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
Konaklamalar
Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Araç içi İkramlar
Feribot, Otopark, Otoban ve Köprü Ücretleri
Uçak bileti ve sigortası
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Özel Harcamalar
Müze ve Ören Yerlerine Giriş Ücretleri
Yemeklerin yanında alınan tüm içecekler

Güzergah

Temalar

Tarih ve Kültür
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Yiyecek ve İçecek
Otel ve Konaklama
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

1 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü
Uçaklı

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ayas Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

₺17.480 başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
₺17.480
0 Yorum